چهارشنبه 30 خرداد 1403 - ساعت 07:06

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ارسال اکسپرس

ارسال محصولات طی 3 روز کاری

فروش عمده محصولات گیاهی

خرید عمده محصولات با قیمت مناسب از ایلیا

پکیج های درمانی

پک درمانی برای هر مشکلی

رزرو نوبت مشاوره

وقت مشاوره با حکیم غفاری

شرایط ارسال و بازگشت کالا

آرامش خاطر و اطمینان مشتریان در هنگام خرید از مهمترین اولویت‌ های گیاهان دارویی ایلیا می‌باشد، در همین راستا مجموعه ایلیا تمام تلاش خود را بکار گرفته، تا محصولاتی با اصالت، باکیفیت و مطابق با معیارهای آزمایشگاهی برای فروش در سایت قرار دهد و هم چنین اطلاعات دقیقی از محصولات در مشخصات محصول درج کند که مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم به علت وجود مشکلاتی در محصول، قصد بازگشت کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا ضمانت بازگشت کالا را با توجه به شرایط زیر در اختیار مشتریان خود قرار داده‌ ایم.

شرایط بازگرداندن کالا

همکاران ما در مجموعه عطاری ایلیا حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر محصولات موجود در سایت از نظر اصالت و اطلاعات آزمایشگاهی مطابق نمونه اصلی باشند. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند تا 72 ساعت از حق استرداد کالا استفاده نماید.

نکات مهم

انصراف از سفارش

مشتریان محترمی که از خرید خود منصرف شده اند، اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید در اسرع وقت با پشتیبانی گیاهان دارویی ایلیا تماس بگیرند و درخواست لغو سفارش خود را ثبت کنند. مبلغ واریز شده نیز حداکثر تا 72 ساعت کاری، به حساب شما عزیزان عودت داده خواهد شد.

نحوه ارسال کالا